Моя первая Библия в картинках

Кэннэт Н. Тейлор 

Перевод украинский/английский

Царь

Пересказ Евангелие от Марка

На украинском языке

Безопасность во время бури

Библейские методы избавления от тревог

На русском языке

Наши партнеры

Исус на страницах Библии

Каждая история провозглашает Его имя 

На украинском языке

Библия в действии. Новый Завет

Божья история искупления в комиксах

На украинском языке

Журнал "Spark"

Свет. Надежда. Любовь

На русском языке

Иисус любит тебя

Тетрадь для разрисовки

Издание на русском языке

Журнал "Надежда"

Слово ободрения на каждый день

На украинском языке

amc_-_brelok-removebg-preview

АМБЦУ

amc_-_brelok-removebg-preview

АМБЦУ

АССОЦИАЦИЯ МЕННОНИТСКИХ БРАТСКИХ ЦЕРКВЕЙ УКРАИНЫ


facebook
instagram

nintendoswan@gmail.com

+39 092103919032 | +39 012913209312

Чому світ звертає все менше уваги на ситуацію в Україні?

2022-11-11 06:52

Kiselyov-Andrei

Новости,

Чому світ звертає все менше уваги на ситуацію в Україні?

Ситуація в Україні.Відгуки від американського пастора Деніела. Різдвяний проект "Подаруй надію".

8228-photo_2022-10-31_11-06-44.jpeg
Невідкладні проблеми

 

Ситуація в Україні привернула увагу усієї світової спільності ще до безпосереднього вторгнення російських військ. Але, як і усі військові конфлікти, війна в Україні поступово стає «білим шумом» на великих новинних порталах і все рідше там з’являються заголовки про події цієї кровопролитної війни.

 

У лютому новинами про війну в Україні щоденно цікавилися більше 15 млн. користувачів, а вже влітку цього року ця цифра не перевищувала 345 тис. людей. Чи це тому що війна втратила оберти і бойові дії припинилися? Одначе, ні.

 

Друг АМБЦУ і американський пастор Деніел, який провів минулий тиждень  в Україні, виразив думку, що люди в Америці зараз «скоріш бачать невідкладні потреби».

 

«США дійсно зараз перераховують багато грошей на підтримку України, - каже пастор, - але чи багато з цих 7 мільярдів доларів отримають невеликі служіння на кшталт АМБЦУ?»

 

Деніел каже, що мета його поїздки – це на власні очі побачити, як живуть українці і як служіння АМБЦУ допомагає їм.

 

 «Багато грошей йде на українську армію і на підтримку економіки України, - розмірковує Деніел, - але щоб підтримувати локальні служіння, людям в Америці потрібні особисті історії людей, які потребують допомоги, хоч ця допомога і не буде такою великою в масштабах загальної потреби України.

 
222a4873.jpeg

Свято надії у часи безнадії

 

У багатьох слова «Свято наближається» із новорічної реклами Coca-Cola асоціюються із різдвяним настроєм, із запахом мандаринів та передчуттям чогось неймовірного. Але цей святковий сезон для українців буде особливим. Ще рік тому мало хто вірив, що війна дійсно постукає у двері кожного без винятку мешканця України.

 

Для українців це Різдво ознаменує не тільки радісну новину про народження Ісуса Христа, а ще й 10 до болі скорботних місяців, що війна триває. Хтось святкуватиме зимові свята у підвалі, ховаючись від бомб, а хтось в іншій країні, сумуючи за домом і близькими людьми.

 

 Але цього святкового сезону у рамках проекту «Подаруй надію» ми сподіваємося подарити українським дітям трохи тепла і любові у час, коли здається що любов людей зовсім «охолола».

 

Різдвяний проект «Подаруй надію» від Mission Eurasia покликаний допомогти мільйонам дітей по всій Україні та в інших країнах Європи відчути турботу і справжню святкову атмосферу, а також почути Добру Звістку про Ісуса Христа.

 

Проект існує з 2010-го року і проводиться щоріздва: «подарунки надії» супроводжують дитячи різдвяні заходи в українських церквах. Всі бажаючі можуть взяти участь у проекті, замовивши коробки «Подаруй надію» і наповнивши їх.

 

Набори наповнюються такими речами: солодощі, іграшки, теплі речі на кшталт шарфів, шапок або рукавичок, а також дитячої християнської літератури.

 

Якщо ви або ваша церква бажаєте послужити українським дітям, взявши участь у проекті, ви можете заповнити форму на нашому сайті і отримати пусті коробки «Подаруй надію».

Create Website with flazio.com | Free and Easy Website Builder