Моя первая Библия в картинках

Кэннэт Н. Тейлор 

Перевод украинский/английский

Царь

Пересказ Евангелие от Марка

На украинском языке

Безопасность во время бури

Библейские методы избавления от тревог

На русском языке

Наши партнеры

Исус на страницах Библии

Каждая история провозглашает Его имя 

На украинском языке

Библия в действии. Новый Завет

Божья история искупления в комиксах

На украинском языке

Журнал "Spark"

Свет. Надежда. Любовь

На русском языке

Иисус любит тебя

Тетрадь для разрисовки

Издание на русском языке

Журнал "Надежда"

Слово ободрения на каждый день

На украинском языке

amc_-_brelok-removebg-preview

АМБЦУ

amc_-_brelok-removebg-preview

АМБЦУ

АССОЦИАЦИЯ МЕННОНИТСКИХ БРАТСКИХ ЦЕРКВЕЙ УКРАИНЫ


facebook
instagram

nintendoswan@gmail.com

+39 092103919032 | +39 012913209312

Місто у вогні: правда про Запоріжжя

2022-10-25 15:29

Kiselyov-Andrei

Новости,

Місто у вогні: правда про Запоріжжя

Місце Запоріжжя вже півмісяця зазнає обстрілів вночі або вранці, у час, коли люди ще мирно сплять. Чи є порятунок?

Російський терористичний режим продовжує наносити ракетні удари по цивільних об’єктах в Україні. А з недавнього часу й обстрілює українські міста за допомогою дронів-камікадзе.
 

Місце Запоріжжя вже більше півмісяця зазнає обстрілів вночі або вранці, у час, коли люди ще мирно сплять, або йдуть на роботу чи у школу. При цьому російське керівництво наголошує на тому, що удари наносяться тільки по військових об’єктах.
 

Ось наслідки російських обстрілів з 30-го вересня по 17-те жовтня:
 

30 вересня: о 7-й годині ранку росіяни обстріляли цивільну гуманітарну автоколону із мирними жителями на виїзді із міста. За останніми даними, загинула 30 людей, з яких дві дитини, а ще 118 постраждали. Серед постраждалих були здебільшого люди, які везли життєво необхідні продукти до своїх родичів на окупованих територіях.

2 жовтня: влучання у промислову будівлю на території міста, без жертв.

3 жовтня: постраждала одна людина, пошкоджено освітній та медичний заклади, пошкоджені сім будинків

5 жовтня: за день РФ запустила 16 ракет по місту по інфраструктурі міста, є постраждалі, кількість яких не уточнювалася

6 жовтня: 7 ракетних ударів по житлових багатоповерхівках, обрушилися цілі під’їзди. Керівництво міста закликає усіх долучатися до розбору завалів. Тільки після розбору завалів на наступний стала відома кількість загиблих: 11 людей. А 21 людину вдалося дістати з-під завалів.

7 жовтня: вночі РФ здійснила атаку з дронів, а зранку ракета впала у двір багатоповерхівки, одну людину поранено

8-9 жовтня: авіаційні обстріли зруйнували під’їзд житлового будинку. Станом на 14-те жовтня стало відомо про 13 загиблих і 87 поранених. Президент Зеленський про цей теракт: «Абсолютне зло. Абсолютна підлість. Нелюди і терористи…»

10 жовтня: ракетним ударом зруйновано багатоповерхівку, на наступний день стало відомо про 8 загиблих і більше 20-ти поранених

11 жовтня: по місту випущено 12 ракет С-300, дві з яких влучили в автосалон, де виникла пожежа. Одна людина загинула на місці. Також пошкоджень зазнали школа і амбулаторія.

12 жовтня: влучання у футбольний майданчик у дворі багатоповерхівки, вибуховою хвилею вибило вікна та двері у прилеглих будинках, лікарні і закладах освіти.

14 жовтня: три ракети влучили по об’єктах міста, що викликало пожежі. Постраждалих немає.

15 жовтня: атаковані об’єкти промислової та енергетичної інфраструктури. Вибуховою хвилею пошкоджено 15 приватних будинків і 21 багатоквартирний будинок. «Дякувати Богу, постраждалих немає», - написав у своєму Telegram-каналі секретар міської ради.

17 жовтня: внаслідок ракетного удару по Запоріжжю ушкоджень зазнали 5 багатоповерхівок.

18 жовтня: два обстріли міста. Було завдано авіаційні удари з використанням БПЛА Shahed. Внаслідок атаки виникла пожежа на об’єкті інфраструктури – згоріли складські приміщення. Без жертв.

21 жовтня: місто атаковане ракетами С-300. Руйнувань зазнали житловий будинок та об’єкти інфраструктури. Пошкоджено газову систему, сталося згорання, зруйнована стіна. Також в одній зі шкіл пошкоджено дах та вибито шибки. Троє поранених. Містом розкидані частини боєприпасів та залишки від ракет.

23 жовтня: нічна атака на Запоріжжя  із використанням БПЛА Shahed. Один з дронів уразив громадську будівлю. Дякуючи Богові без жертв.

 
photo_2022-10-21_15-05-23.jpeg
 

Чи є порятунок?

Вулиці міста зараз більш порожні, ніж за увесь час вторгнення. Багато хто з людей наважується покинути рідне місто.

Вдень люди розбирають завали будинків і облаштовують укриття, де можна було б спати вночі, бо саме в цей час росіяни наносять удари.

 

Окрім іншого, люди стривожені можливими терактами на Запорізькій АЕС, що в разі підриву зробить околиці, в тому числі і Запоріжжя, непридатними до проживання.

 

Дехто з місцевих каже, що можна не встигнути спуститися до підвалу і безпечніше перечекати в коридорі, бо сирена повітряної тривоги часто спрацьовує вже після «прильотів».

 

Ще одна з причин, чому люди не спускаються до підвалів у багатоповерхівках, це тому що багато з них зачинені або непридатні як бомбосховища. Мешканці , що стикнулися з цією проблемою, намагаються вирішити цю проблему через прохання до міської влади та навіть до президента. На жаль, поки ці питання залишаються невирішеними, щоденно гинуть прості люди.

 
img_8418.jpeg
 

Рятуючи життя

Тимофій – один із команди Раймер Центру – гуманітарного центру АМБЦУ, що розташований у центрі міста. Його професія – медик, тож він був одним з тих, хто допомагав рятівникам при розборі завалів будинку, який обрушився 11 жовтня. Йому на власні очі вдалося побачити наслідки обстрілу, що вимірюються у покалічених людських життях.

 

Тимофій каже, що він навіть не спить вдома. «Я облаштував собі куточок у підвалі і щовечора о 22:00 спускаюся сюди, щоби переночувати», – каже він.

 

Він каже, що за офіційними даними, у Запоріжжя проживають близько 500 тис. переселенців (на 1 січня 2022р. у Запоріжжі проживало 710 тис людей). Це доказ того, що Запоріжжя зараз є містом, що прийняло левову частину мешканців окупованих районів Запорізької області і Донеччини.

 

На жаль, російські ракети наздогнали цих людей і на новому місці.

 
truby-800x559.jpeg
 

Підготовка до важкої зими

Ми вже пропонуємо і заохочуємо евакуюватися усіх, хто зараз проживає у Запоріжжі.

 

Зима обіцяє бути важкою, а Росія щоденно цілить по об’єктах енергосистеми України, що уже викликає перебої з електрикою у багатьох регіонах України. У випадку найгіршого сценарію, де без електроенергії залишиться більшість чи вся країна.

 

Наразі ми плануємо за потреби прийняти більш як п’ятсот людей у західних і центральних регіонах України. Цьому сприяють відносини АМБЦУ з помісними церквами, де люди приймають людей у себе вдома. Також на Закарпатті для прийому людей нами орендується ціле крило багатоповерхового будинку.

 

Частина волонтерської команди Раймер Центру була евакуйована, включно із директором Центру Сергієм. «Так, нам прийшлося їхати, але ми плануємо повернутися, – каже Сергій у телефонній розмові, – це бачення поділяє більшість команди».

 

Попри обстріли, частина волонтерської команди на місці і працює. Раймер Центр не зупиняє свого служіння як місце, де в неділю збирається церква, і як християнський гуманітарний штаб, де люди можуть отримати допомогу.

 

Друзі, молімося за мир в Запоріжжі і в Україні, адже в Божій силі зупинити страждання сотень тисяч українців і покарати винуватців!

 
photo_2022-10-21_15-05-25.jpegphoto_2022-10-21_15-05-24.jpegphoto_2022-10-21_15-05-24-(2).jpeg
Create Website with flazio.com | Free and Easy Website Builder