top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Уславлення Господа служителями з Вільнянська

13 лютого служителі баптистської церкви з Вільнянська відвідали недільне служіння та прославили Господа у хвалебних гімнах.

У неділю 13 лютого до церкви "Нова Надія" приїхали гості з Вільнянська, щоби разом прославити Господа! Це служителі молодої баптистської церкви "Віфанія".

Бог нагородив дітей великими талантами. Вже довгий час вони відвідують дитячі будинки та лікарні, виконуючи духовим оркестром мелодії церковних пісень та гімнів. Також вони їздять із виступами до Донецької області. Їхній наставник – Василь – людина, яка присвятила своє життя Господу і не дивлячись на вік продовжує працювати з молоддю, надихає їх зміцнювати свою віру та розповідати про Господа за допомогою музики.

Під час служіння хлопці заспівали 5 пісень та зіграли на духових інструментах кілька мелодій. Особливе враження залишило виконання мелодій "О, молитва", "Ой у Віфлеємі" та "Великодня".


Також служителі піднімали у проповідях теми віри (історія про Авраама Бут. 22:4-10) та Господніх чудес (Луки 8:41-56) у житті людей. Тема була доповнена життєвими історіями людей, де Бог чудово допомагав і підтримував під час відчаю. Мимоволі проскакують думки: "А правда ж! Бог щодня творить чудеса. Іноді ми буємо сліпі і не помічаємо."

У деяких чудеса видно, декому здається, що це просто збіги, інші навіть не знають, що стали свідками дива. Адже, як сказав пастор Роман Рахуба: "Чудеса це не тільки, коли щось сталося, а й коли щось не сталося." Зараз вся Україна чекає на диво. Чекає на порятунок і захист від військового вторгнення Росії. Моліться брати та сестри за нашу країну. Нехай Бог зробить ще одне велике диво.

Слава Господу за хлопців із Вільнянська. За їхню працю, талант і посвяту. Молимося за них і чекаємо на наступну зустріч.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

Comentarios


bottom of page