top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Служителі не можуть перевернути хід війни, але в їх силах вплинути на життя сотень та тисяч людей

Ще до початку війни західні ЗМІ відкрито говорили про швидкий конфлікт в Україні. Заголовки статей говорили: "Росія готує вторгнення", "Війна неминуча", "Іноземні компанії евакуюються з України". Церкви у США та Європі були також глибоко стурбовані загостренням ситуації та намагалися об'єднати зусилля для допомоги українським братам та сестрам. Мало хто вірив, що Україна зможе вистояти, але вона все ще тримається.


До конфлікту в Україні зараз прикуто не стільки уваги, скільки було в лютому та березні, але українці все ще потребують допомоги. За даними NewsWhip та Axios, люди у 22 рази менше відкриватимуть новинні статті про війну в Україні порівняно з першим тижнем війни.


Служителі та волонтери АМБЦУ можуть і не можуть перевернути хід війни, але в їхніх силах вплинути на життя сотень та тисяч людей в Україні. Ми робимо все, щоб війна в Україні не стала для світової спільноти білим шумом і щоб заклики українців про допомогу були почуті.


Крім того, зараз в новинах рідко можна побачити заголовки, що надихають, такі, від яких на очі б не наверталися сльози. Найчастіше трапляються фотографії будівель, що склалися як карткові будиночки, або відео, де замурзані діти в Маріуполі стоять у черзі за хлібом і плачуть, якщо з ними намагаються заговорити.

Ситуація в Україні справді непроста, але за час війни християни згуртувалися, щоб хороших новин побільшало. На великих порталах новин рідко покажуть фотографію самотньої бабусі, що посміхається, якій привезли продукти. “Якщо не звернетеся і не будете як діти, не увійдете до Царства Небесного”, - так говорив Христос. Саме такою, по-дитячому щирою радістю радіють навіть дорослі, коли до них проявляється турбота, якої вони відчайдушно потребують.


Важко сказати, що саме відбувається в серці людини, коли вона стикається з такою добротою, але вже не раз люди плакали, коли їм просто так давали продукти чи ліки.


Пожертвування, які отримує Асоціація, йдуть на те, щоб розбиті війною серця людей отримали зцілення, а в їхніх очах промайнула подяка. Служителі та волонтери АМБЦУ постійно відвозять гуманітарну допомогу туди, де навіть не працюють магазини і нема звідки чекати допомоги, де люди гостро потребують їжі та медикаментів.


На кошти, які нам жертвують, ми купуємо їжу для пакування продуктових коробок iCare, а також ліки та предмети гігієни. Не забуваючи про роль духовної їжі в житті людей, ми роздаємо людям Євангелія, а дітям та старим – дитячі Біблії. Ми віримо, що цим категоріям людей Бог може відкритись через барвисті ілюстрації та біблійні комікси.


Турбота про дітей та людей похилого віку – один з наших пріоритетів. Війна в Україні розпочалася ще у 2014 році, і ті діти, які народилися на цей час, навіть не знають, що колись був і мирний час. А деякі старі свого часу застали жахи Другої Світової війни. Вкравши їхнє щасливе дитинство, зараз війна підібралася і до їхньої спокійної старості. Зараз і діти, і люди похилого віку як ніколи готові почути Боже слово.


Нашим завданням є забезпечити для дітей щасливе дитинство, яке вкрала війна, а старше покоління – підготувати до зустрічі з Богом, адже деякі з них вже на порозі вічності.


Центри нашого служіння вже розробляють проекти десяти дитячих заходів, які дозволять дітям поспілкуватися з однолітками та почути євангелію. А також подібні проекти допоможуть познайомитися та дізнатися про нагальні потреби батьків дітей. Як результат, близько 20 тис. людей зможуть почути про Божу ласку.


Ваші безперервні молитви та щедрі пожертвування допомагають полегшити страждання десятків тисяч українців.

4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

Comentarios


bottom of page