top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Ситуація у Дніпрі

Дякую всім, хто у лихоліття продовжує молитися за мир в Україні. Вже пів місяця минуло від початку війни та нового часу для кожного українця. Важкі бої та бомбардування міст щодня забирають життя людей. Вже є багато доказів того, що російські військові обстрілюють житлові будинки, лікарні, пологові будинки, дитячі садки та школи. Статистика смертності з 67 дітей зросла до 90, понад 100 дітей із тяжкими травмами. У тому числі близько 5 тисяч цивільних було вбито, опинившись на вулиці або в будинку під час бомбардування.

Нещодавні новини знову змусили наші серця звернутися до Бога ще з більшою силою. Близько 6 ранку 11 березня було нанесено три авіаудари Новокодатським житловим районом у місті Дніпро. Неможливо уявити почуття людей, які прокинулися не від будильника чи сміху дітей, а вибуху ракет та запаху диму. Рятувальники одразу виїхали на місце. Постраждали будівлі біля дитячого садка, а також багатоквартирний житловий будинок та взуттєва фабрика. Пожежники весь ранок ліквідували наслідки пожежі та допомагали постраждалим. За офіційними даними, загинула одна людина, є поранені.

Ще один вибух розбудив мешканців Луцька. Знову бомбили аеродром. Люди не чули сирен, не були готові до чергового нальоту. Якби ракета потрапила до будинку, ніхто не встиг би сховатися у притулку. На даний момент офіційно повідомляють про 4 загиблих та шістьох поранених. Пошуки людей продовжуються.

Залишається тільки вірити і сподіватися, що незабаром це беззаконня та жах припиняться. Щодня християни разом звертаються до Бога у молитві. Ми віримо, що Бог подбає про кожного, хто потребує, про кожного пораненого, про кожного, хто став жертвою жорстоких і нелюдських рішень президента Росії та його оточення. Жоден злочин не залишається безкарним.

Понад два мільйони українців виїхало за кордон, і, за оцінками, за кілька днів це число збільшиться. Ми вдячні кожній країні, яка готова приймати біженців. Ми раді, що світ підтримує українців.

Але навіть у такий складний час люди мають радість. Вчора військовий капелан із Новомосковська Сергій повінчав двох закоханих. Вони знайшли підтримку один в одному і, незважаючи на труднощі, захотіли укласти між собою заповіт між Богом. Які дивні Божі шляхи для людей. Нехай Бог благословить їхній союз і збереже від бід.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

Opmerkingen


bottom of page