top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Поїздка на Різдвяну постановку

У четвер 6 січня підлітки церкви "Нова Надія" відвідали у Токматі церкву Христа. Щороку напередодні Різдва вони показують чарівні різдвяні постановки для дітей, підлітків та їхніх батьків. Звичайний вечір перетворюється на знаменну подію. Майже все місто за сезон збирається на виставу. І для них це вечір чарівності, приємних

здивувань, сміху, ігор та подарунків, а для церкви – чудова нагода розповісти історію Різдва. Адже багато хто навіть не знає, що це свято - нагадування про народження Сина Божого Ісуса Христа та Його важкий шлях.

Аліси в дзеркалі. Усі мешканці напередодні готувалися до свята. Усі, крім Червоної королеви. Вона вирішила зіпсувати веселощі, бо ненавиділа сміх, радість і мала жорстоке серце. Шляхом хитрощів та обману вона забрала хромосферу у Хранителя часу і перенеслася далеко назад, на повітряний корабель Дарт Вейдера, щоб об'єднати з ним сили та знищити радість на землі. Аліса, Капелюшник та Біла королева намагалися перешкодити їй, але були безсилі. Тоді Хранитель часу розповів про Немовля, Яке не тільки може переміщатися в часі, а Котрий наказує всім часом у Всесвіті.


Червона королева дізналася про Немовля і після розмови з Дарт Вейдером, який не погодився їй допомогти, вирушила до Палестини. Вона хотіла знайти Немовля і не дати Йому перешкодити виконати підступні плани.

Аліса з друзями переслідували Червону королеву за допомогою чарівного годинника. І в домі Марії та Йосипа вони всі зустрілися. Але коли Червона королева побачила чудове Немовля, злість, ненависть і грубість зникли з її серця. Ісус Христос очистив Своєю любов'ю Червону королеву і примирив її із сестрою. Насамкінець Йосип промовив молитву разом з усіма бажаючими. Діти та деякі дорослі повторювали за ним слова і наприкінці голосно сказали "Амінь"

Ось таку чудову історію кохання та порятунку показала церква. Після постановки пастор Роман звернувся із коротким словом до глядачів. Він розповів про Христа і мету Його народження. Адже благовістя – це первісна та головна мета всього вечора. Наприкінці дітям вручили подарунки та привітали з Різдвом.


Після закінчення заходу, нашій команді вдалося поговорити з пастором Романом та його братом Юрієм про церкву, театр, враження та почути історію створення цього масштабного служіння. Роман сказав, що все завжди починається з малого. Спочатку вони показували міні-постановки для дитячого клубу, після – проводили невеликі проекти для церкви. Ніхто не думав, що звичайне служіння сягне нинішніх масштабів. За сезон церква відвідує близько 1000 дітей та дорослих. Слава Богу за їхню працю та самовідданість.

Потім Юрій поділився з нами досвідом написання сценарію та створення образів. Кожен костюм церква шиє сама із підручних засобів. Сценарії вони також пишуть самі, збираючись вечорами після роботи. Як сказав Юрій: "Не завжди легко знайти ідею. Її не можна скопіювати або позичити. Вона народжується в приємній атмосфері та від бажання послужити." Його історії допомогли нам зрозуміти таку складну, але цікаву працю.


Віримо, що, маючи такі знання, можна і в місті Запоріжжі таким же чином служити дітям.

Дякуємо за теплий прийом та просимо молитися за церкву. Нехай Бог посилає їм можливості і надалі продовжувати свою роботу та розвиватися.


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

Comentarios


bottom of page