top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Об'єднання України під час війни. Служіння АМБЦУ

Пройшов рівно місяць війни. Ще місяць тому кожен з нас мав свої особисті та далекосяжні плани, але війна все докорінно змінила.

Пройшов рівно місяць війни. Ще місяць тому кожен з нас мав свої особисті та далекосяжні плани, але війна все докорінно змінила. Довелося забути про задумані ремонти, бізнес-зустрічі, кар'єрне зростання та поїздки на відпочинок. Оклемавшись від потрясіння, люди, включаючи служителів наших церков, почали приймати рішення, вирішили вивозити свої сім'ї за кордон і самим братися за роботу за допомогою нужденних. У результаті вирушити до Європи довелося чотирьом мільйонам українців.

Ми вдячні нашим друзям у Європі, які люб'язно прийняли та продовжують приймати українців у країнах Європи, таких як Польща, Німеччина, Литва. Дякую вам за готовність впускати у свої будинки незнайомих людей. Людей дуже підбадьорює те, що вони не кинуті напризволяще і їм є куди податися. Окрема подяка всім, хто жертвує ресурси на допомогу нашим церквам в Україні. Всі засоби та допомога йдуть у місця, де вони найбільше затребувані, і буквально рятують людей від голоду чи допомагають вивезти їх із зони обстрілів.

Таким чином, у АМБЦУ з початку війни сформувалося 8 центрів допомоги у різних регіонах України. Команда кожного із центрів складається з 10-20 осіб, але центр у м. Мукачеві здійснює основну координацію дій.

На даний момент охоплення служіння всіх вищеописаних центрів, за моїми оцінками, становить понад 17 тис. осіб. Але ми могли б потроїти цю цифру, маючи більше ресурсів.

Ми бачимо свою місію у виконанні наступного Писання: «Рятуй взятих на смерть, і невже відмовишся від приречених на вбивство?». Пр. 24:11

Наше завдання полягає в тому, щоб забирати людей з небезпечних територій у безпечні місця, переправляти жінок та дітей за кордон та доставляти гуманітарну допомогу у точці найвищої гуманітарної кризи. Загалом поширено було понад 100 тонн гуманітарної допомоги. За кордон переправлено близько 500 людей.

Всі наші центри служіння співпрацюють з місцевою владою, яка все частіше звертається за допомогою до служителя. Військові офіцери звертаються до капелан за допомогою бойового духу наших солдатів.

Військові госпіталі вимагають допомоги медикаментами. Соціальні та державні центри звертаються за допомогою у прийомі величезної кількості біженців з Маріуполя та інших сумнозвісних міст.

Днями у Харкові одному з пасторів під час молитовних зборів ракета потрапила у дах будинку, не вибухнувши. Будинку було завдано непоправної шкоди, і тепер пастору нема де жити. Чудовим чином Господь зберіг його життя та життя тих, хто був поряд! Пастор допомагає людям у найспекотніших районах Харкова.

Ми хочемо, щоб друзі та церкви, які нас підтримують, краще розуміли обстановку в країні та наших церквах. З цієї причини ми зробили дві карти, які відображають діяльність наших центрів служінь у зв'язку з картою воєнних дій на території України. Ви можете ознайомитись з ними наприкінці листа.

Легенда карти:

Роман - ✶/блакитний

Сергій - ✦/бузковий

Олексій та Максим - ✿/рожевий

Денис та Олексій - ✚/салатовий

Олексій - ■/сірий

Ігор - ▲/фіолетовий

Володимир - ●/темно-синій

Сергій - ✱/зелений

Ми молимося:

· Про припинення кровопролиття на нашій землі;

· Про мудрість у пошуках можливостей для служіння;

· Про безпеку людей, які працюють на передовій;

Ще раз, ми вдячні вам за безперервні молитви та надану допомогу. Ми молимося, щоб світ Божий запанує як в Україні, так і по всіх куточках планети

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

Comments


bottom of page