top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Друг любить за всіх часів, а брат народжений для негараздів. Приповісті 17:17

«Порятунок потопаючих, справа рук самих потопаючих» - твердження, яким часто користуються люди в цьому світі. Тобто людина повинна сама вирішувати свої проблеми і не розраховувати на допомогу від інших людей. Біблійний принцип кардинально відрізняється від цього світського погляду. «Якщо люди задумують когось вбити, ти мусиш його врятувати», - навчає Біблія. А для того, щоб врятувати людину іноді досить просто поділитися з нею тим, що маєш: нагодувати голодних, одягнути тих, хто залишився без одягу, дати дах над головою тим, хто змушений був залишити свій будинок.

В Україну прийшла війна і багато людей змушені були покинути свою Батьківщину та виїхати за кордон у пошуках спокійного життя. Хтось вирвався з окупованого міста, хтось виїхав з-під бомбардування, хтось за станом здоров'я або через похилого віку, не може перебувати в постійному стресі через постійні сирени повітряної тривоги.

Дякуємо християнам з Литви, за турботу та підтримку. Допомога, яку ви надаєте українцям, неоціненна. Ви показуєте щире бажання допомогти і насправді доводите справжню братню любов і підтримку. Втретє ви долаєте понад тисячу кілометрів, кілька країн, проводите годинник на митних пунктах, щоб допомогти нашій країні. Немає нічого ціннішого за людське життя і ви в буквальному сенсі ці життя рятуєте. Дякуємо Богу за вас.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

Comments


bottom of page