top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Допомога церквам в окупованих територіях

Внаслідок військового вторгнення Росії в Україну наші церкви були змушені розділитися та роз'їхатися. Наразі завдяки служителям, які залишились, мирні жителі в окупованих територіях можуть отримувати допомогу через помісні церкви. Далеко не у кожного на окупованих територіях є можливість забезпечити себе предметами першої необхідності: їжею, водою, ліками, одягом. Не тільки через величезні ціни на все це, а й просто через повну або часткову відсутність поставок.


Люди з церкви Запоріжжя, які вирішили не залишати країну та бути корисними в Україні, організувалися на Закарпатті та займаються переправкою гуманітарної допомоги в оточені території, контактною роботою з іноземними друзями та евакуацією людей з небезпечних територій у спокійніші регіони на заході України, а далі в Європу. Три машини регулярно евакуюють людей із небезпечних регіонів у безпечні місця. Назад ці машини їдуть вщент завантажені допомогою, зібраною людьми із закордонних церков. Ми щодня намагаємося покращити логістику постачання гуманітарної допомоги для регіонів, що потребують підтримки.


Це непростий час для всіх, але нам важливо пам'ятати, що кожне людське життя цінне і кожен може бути корисним у міру своїх можливостей. Ситуація гнітюча, і посилюється вона розлукою та поділом сімей, вістями про руйнування наших міст та загибель невинних людей. У ці дні нам як ніколи важливо бути згуртованими та сильними, підтримувати ближніх молитовно.

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

Comments


bottom of page