top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Гуманітарна допомога із Литви

''Друг любить у будь-який час, і, як брат, з'явиться під час нещастя. ''Приповісті 17:17

У християнському житті одним із важливих факторів для духовного зростання є спілкування. У мирний час ми підтримували добрі стосунки з братами та сестрами з різних країн світу. Для нас стало великим підбадьоренням отримувати підтримку з усіх куточків землі. Ви пишете, дзвоніть, підтримуєте нас молитовно та фінансово. Кожна маленька посильна допомога дуже важлива і ми навіть не в змозі висловити ступінь своєї вдячності. Невпинно підносимо Господу подяку за ваші відкриті щирі серця.

Наприклад, пару днів тому ми зустріли братів з Литви, які привезли допомогу для тих, хто потребує постраждалих районів України. Багаторічна дружба у мирний час вилилася у негайну реакцію на нашу потребу. Коротка телефонна розмова — і кілька легкових автомобілів вирушили в дорогу. Кілька годин шляху, швидке проходження кордону України - і вже завтра предмети першої необхідності, їжа та ліки доставлятимуться тим, хто справді цього потребує.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

留言


bottom of page