top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Війна в Україні


Голова АМБЦУ Рахуба Роман повідомляє про поточну ситуацію в країні. "Друзі, настали складні часи. Вже сьомий день на всій території України паніка.

Голова АМБЦУ Рахуба Роман повідомляє про поточну ситуацію в країні.

"Друзі, настали складні часи. Вже сьомий день по всій території України паніка та хаос. Війна змінила наші плани та життя. Багато хто виїжджає за кордон, вивозить дітей на безпечну відстань. Церкви евакуюються. Всім складно та важко, але треба не губитися у загальній метушні і докладати максимум зусиль, щоб служити тим, хто зараз у зоні бойових дій, і тим, хто намагається виїхати у пошуках безпечного місця.

Велика подяка всім, хто молиться. Подяка за вашу небайдужість. Набагато легше переносити горе, коли відчувається підтримка збоку. Менонітські церкви перебувають у постійній комунікації одна з одною. Ми вивозимо братів та сестер у безпечні місця. Ми намагаємося підтримати тих, хто потрапив до оточення і залишився без їжі, тепла та комунікації. Просимо молитись. Якщо у вас є можливість допомогти, пишіть.


0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

Comments


bottom of page