top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Вперше за довгий час: у Закарпатській області відбулася конференція пасторської ради АМБЦУ

Російсько-українська війна триває вже понад дев'ять років, а повномасштабне вторгнення – понад півтора року. Це означає, що мільйонам українцям, як і раніше, нікуди повертатися: приблизно 20% української території все ще перебувають під окупацією, а ознак швидкого закінчення конфлікту досі немає. Це також означає, що АМБЦУ має продовжувати боротьбу на власному фронті: на фронті співчуття та допомоги ближньому.За час війни деякі з церков АМБЦУ було окуповано або зруйновано, і кожен втратив те, що було для нього важливим. Подібно до пророка Єремії, який пережив руйнування Ізраїлю і вигнання, ми не розуміємо всього Божого задуму. Ми бачимо людські жертви і нові руйнування щодня, але ми маємо підкріплюючу і непохитну надію у Христі. Надію не на свої сили або на те, що війна закінчиться ось-ось, але на те, що Бог використовуватиме нас у боротьбі проти зла та неправди цього світу.


З самого початку вторгнення нашим основним пріоритетом була продуктова допомога переселенцям та нужденним. Наші гуманітарні хаби у різних частинах України продовжують відповідати на фізичну потребу людей. Але ми також розуміємо важливість задоволення духовних потреб людей: наші лідери дають людям не лише хліб фізичний, а й хліб духовний – надію у Слові Божому.


Об'єднати зусилля та ресурси для служіння людям, поділитися досвідом, надією та мудрістю з іншими та разом знайти відповіді на непрості питання віровчення менонітів – ось для чого всі пресвітери менонітських братніх церков України зібралися разом для проведення конференції.


Конференція відбулася 1 листопада у Закарпатській області в режимі «оффлайн», вперше за час повномасштабного вторгнення. У зустрічі взяли участь пастори, капелани та лідери служінь з меннонітських церков Мукачева, Вінниці, Новомосковська, Запоріжжя та Мирнограду.


Головною метою конференції було об'єднання досвіду та можливостей кожної церкви для ефективної взаємодії та координації між громадами у відповідь на виклики воєнного часу. Кожен учасник мав можливість представити своє служіння та запропонувати свої ідеї для партнерства та взаємодії.


У зв'язку з мобілізацією в Україні однією з гарячих тем конференції була проблема військової служби менонітів під час війни. Багатьох молодих людей в Україні зараз активно закликають на військову службу, інколи без їхньої згоди. Тому одностайність у цьому питанні є критично важливою у воєнний час.Одним із напрямків служіння АМБЦУ у воєнний час – це капеланство. Деякі з пресвітерів АМБЦУ є військовими капеланами, які несуть Боже Слово солдатам, які борються за волю України. Вони мали можливість поділитися своєю точкою зору, особливостями і труднощами душопікувальної роботи з військовослужбовцями на фронті.


Дорогі друзі та партнери, ваша постійна молитовна та фінансова підтримка дозволила нашим церквам можливість зберегти єдність послужити тисячам українців, чиї життя були понівечені війною.

17 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

У труднощі, але з великою силою духу

Надійний тил З початку широкомасштабної війни Росії проти України, Полтавська область стала потужним гуманітарним та логістичним хабом та надійним тилом для сусідніх областей. Перебуваючи поряд із Хар

Comments


bottom of page