top of page
Пошук
  • Фото автораВІКТОРІЯ ВОЙКО

Англійський клуб

З вересня 2021 року стартував проект. Програма дала чудові результати. Протягом трьох місяців ми змогли дати добрі знання англійської мови.

З вересня 2021 року стартував наш проект. Програма дала чудові результати. Протягом трьох місяців ми змогли дати хороші знання англійської нашим студентам та попрактикувати їхні вміння разом із канадськими підлітками, які допомагають нам під час zoom-конференцій. Наші канадські друзі охоче спілкуються та мотивують вивчати англійську, не боятися робити помилки та постійно вдосконалювати вивчений матеріал, щоб впевненіше спілкуватися.

На даний момент вчителі допомагають перекладати студентам англійською складні пропозиції, але ми сподіваємося, що закладений старт незабаром дозволить студентам висловлювати власні думки англійською мовою. Тим більше, цікаві zoom-зустрічі з однолітками – це чудова можливість знайти друзів та спілкуватися з ними поза стінами клубу, що позитивно впливає на процес вивчення.


Цей результат мотивує нас йти далі та створювати групи не лише для дітей. З початком нового року ми даємо можливість кожному стати студентом та членом клубу SpeakUp – club. Запрошуємо дітей, підлітків, студентів та дорослих. Кожен може і має право отримувати бажані знання. Доступність, програма та підтримка американських друзів допоможе вам ефективно вивчати англійську, практикувати її та впевнено себе почувати.

Ми чекаємо вас.

0 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Допомога ближньому як сенс життя

Одним із найнебезпечніших служінь на даний момент є поїздки до поселень на лінії фронту. Служіння в Донецькій області розпочалося ще у 2014 році, невдовзі після початку збройного конфлікту на сході Ук

Comments


bottom of page