Meine erste Bibel in Bildern
von Kenneth N. Taylor
Auf Ukrainisch und Englisch

Der König

Nacherzählung des Markusevangeliums

Auf Ukrainisch

Sicher im Sturm

Biblische Strategien zur Überwindung von Angst

Auf Russisch

Unsere Partner:

Jesus Märchenbuch Bibel

Jede Geschichte spricht Seinen Namen

Auf Ukrainisch

Die Aktionsbibel

Neues Testament

Auf Ukrainisch

Zeitschrift "Funke"

Licht. Hoffnung. Liebe

 Auf Russisch

Jesus liebt dich

Malbuch

Auf Russisch

Zeitschrift "Hoffnung"

Ein Wort der Ermutigung für jeden Tag

Auf Ukrainisch

amc_-_brelok-removebg-preview

VMBU

amc_-_brelok-removebg-preview

VMBU

VERBAND MENNONITISCHER BRÜDERKIRCHEN DER UKRAINE

VERBAND MENNONITISCHER BRÜDERGEMEINDEN DER UKRAINE 


facebook
instagram
annie-spratt-cs4finsk2c4-unsplash.jpeg

nintendoswan@gmail.com

+39 092103919032 | +39 012913209312

222a4873.jpeg
222a4803.jpeg
sww_09_01_2013.jpeg

Дитячий проект 

Подаруй надію

sww_12_02_19.jpeg
222a4848.jpeg
sww_28_12_2017.jpeg
tw-12
box_ukr_me-1024x664.jpeg

З чого починається радість?

Наближається Різдво - особливий, радісний та прекрасний час. Саме в це свято ми отримуємо не лише подарунки, про які давно мріяли, а й увагу близьких людей, а також надію на те, що майбутнє буде неодмінно яскравішим і прекраснішим за сьогодення.

Проект «Подаруй надію» став служінням, через яке церква може доторкнутися до болю та ран суспільства, служачи дітям, які з різних причин опинилися без сім'ї, постраждали в результаті війни або перебувають у скрутних обставинах.

Різдвяний проект як модель служіння дітям та підліткам вже давно став загальнонаціональною та загальноцерковною подією.

У чому полягає місія «Подаруй надію»?

З чого все починалося?

В Україну цей проект прийшов у 2010 році завдяки служінню Асоціації «Духовне відродження» з метою заохочення помісних церков служити дітям сиротам та дітям з неблагополучних сімей. Перші 10 000 коробок були надруковані та поширені у свята різдва 2010-2011 рр

Цей проект несе в собі ідею принесення різдвяного подарунка в ексклюзивній барвистій коробці дітям, які втратили надію, щоб принести їм радість Різдва.

Проект «Подаруй надію» не повинен стати просто благодійною акцією на користь будь-кого. Насамперед він покликаний надати допомогу нужденним дітям, а також необхідний для християнських сімей та церков. Цей проект допоможе зрозуміти і дитині, і дорослому, що жертва для ближнього є частиною духовного життя християн. Тому очікується, що основне навантаження у наповненні коробочок лежить на місцевих християнах та їхніх дітей, які беруть посильну участь у підготовці подарунків та купівлі вмісту.

Щоб стати партнером проекту «Подаруй Надію», необхідно зробити заявку на отримання коробок. Час збору заявок – вересень-грудень. У цей час друкуються коробки з оновленим дизайном (майже щорічно коробка з'являється у новому образі). У листопаді всі церкви та громадські організації отримують коробки та збирають подарунки, щоб до початку різдвяних свят (друга половина грудня – перша половина січня) бути готовими до проведення різноманітних заходів (концертів, акцій, ранків) та зуміти подарувати радість під час свята дітям!

tony-litvyak-kphthjmzfx8-unsplash.jpeg

Gestalten Sie mit Stil.

unnamed.jpeg

Wählen Sie die Struktur und das grafische Erscheinungsbild Ihrer Website. Das Design Ihrer Website ist ein wesentliches Element, um die Aufmerksamkeit Ihrer Besucher auf sich zu ziehen.

Create Website with flazio.com | Free and Easy Website Builder