Barcelona

 

Plaza Mayor

info@yourdomain.com

Barcelona

 

Plaza Mayor

info@yourdomain.com

Barcelona

 

Plaza Mayor

info@yourdomain.com

I nostri uffici:

Barcelona

 

Plaza Mayor

info@yourdomain.com

Barcelona

 

Plaza Mayor

info@yourdomain.com

Barcelona

 

Plaza Mayor

info@yourdomain.com

Barcelona

 

Plaza Mayor

info@yourdomain.com

Barcelona

 

Plaza Mayor

info@yourdomain.com

amc_-_brelok-removebg-preview
amc_-_brelok-removebg-preview

facebook
instagram

Чому світ звертає все менше уваги на ситуацію в Україні?

2022-11-11 06:52

Kiselyov-Andrei

Новости,

Чому світ звертає все менше уваги на ситуацію в Україні?

Ситуація в Україні.Відгуки від американського пастора Деніела. Різдвяний проект "Подаруй надію".

8228-photo_2022-10-31_11-06-44.jpeg
Невідкладні проблеми

 

Ситуація в Україні привернула увагу усієї світової спільності ще до безпосереднього вторгнення російських військ. Але, як і усі військові конфлікти, війна в Україні поступово стає «білим шумом» на великих новинних порталах і все рідше там з’являються заголовки про події цієї кровопролитної війни.

 

У лютому новинами про війну в Україні щоденно цікавилися більше 15 млн. користувачів, а вже влітку цього року ця цифра не перевищувала 345 тис. людей. Чи це тому що війна втратила оберти і бойові дії припинилися? Одначе, ні.

 

Друг АМБЦУ і американський пастор Деніел, який провів минулий тиждень  в Україні, виразив думку, що люди в Америці зараз «скоріш бачать невідкладні потреби».

 

«США дійсно зараз перераховують багато грошей на підтримку України, - каже пастор, - але чи багато з цих 7 мільярдів доларів отримають невеликі служіння на кшталт АМБЦУ?»

 

Деніел каже, що мета його поїздки – це на власні очі побачити, як живуть українці і як служіння АМБЦУ допомагає їм.

 

 «Багато грошей йде на українську армію і на підтримку економіки України, - розмірковує Деніел, - але щоб підтримувати локальні служіння, людям в Америці потрібні особисті історії людей, які потребують допомоги, хоч ця допомога і не буде такою великою в масштабах загальної потреби України.

 
222a4873.jpeg

Свято надії у часи безнадії

 

У багатьох слова «Свято наближається» із новорічної реклами Coca-Cola асоціюються із різдвяним настроєм, із запахом мандаринів та передчуттям чогось неймовірного. Але цей святковий сезон для українців буде особливим. Ще рік тому мало хто вірив, що війна дійсно постукає у двері кожного без винятку мешканця України.

 

Для українців це Різдво ознаменує не тільки радісну новину про народження Ісуса Христа, а ще й 10 до болі скорботних місяців, що війна триває. Хтось святкуватиме зимові свята у підвалі, ховаючись від бомб, а хтось в іншій країні, сумуючи за домом і близькими людьми.

 

 Але цього святкового сезону у рамках проекту «Подаруй надію» ми сподіваємося подарити українським дітям трохи тепла і любові у час, коли здається що любов людей зовсім «охолола».

 

Різдвяний проект «Подаруй надію» від Mission Eurasia покликаний допомогти мільйонам дітей по всій Україні та в інших країнах Європи відчути турботу і справжню святкову атмосферу, а також почути Добру Звістку про Ісуса Христа.

 

Проект існує з 2010-го року і проводиться щоріздва: «подарунки надії» супроводжують дитячи різдвяні заходи в українських церквах. Всі бажаючі можуть взяти участь у проекті, замовивши коробки «Подаруй надію» і наповнивши їх.

 

Набори наповнюються такими речами: солодощі, іграшки, теплі речі на кшталт шарфів, шапок або рукавичок, а також дитячої християнської літератури.

 

Якщо ви або ваша церква бажаєте послужити українським дітям, взявши участь у проекті, ви можете заповнити форму на нашому сайті і отримати пусті коробки «Подаруй надію».

Create Website with flazio.com | Free and Easy Website Builder